Kwiecień ’20

27.04.2020 r.

Wojtek trzyma fason i daje radę w czasach zarazy. Umówiony na e-learning nie mógł się doczekać na spotkanie z Panią Martą (wychowawcą). Niestety po kilku minutach nauki awaria internetu spowodowała wagary. Dziś kolejna próba ale widać, że większych problemów z koncentracją i wykonywaniem poleceń przez monitor raczej nie będzie. 

Ostatnio zauważyliśmy bardzo dobre kojarzenie faktów. Na imieniny Wojtas dostał od wujka pieniądze więc zakupy poczyniliśmy przez internet. Paczka dotarła szybko i po odebraniu Wojtuś mówi „prezent od wujka „Lyśka”, faktycznie Ryszard był głównym sponsorem. Opowiada również zgodnie z prawdą o tym co się wydarzyło, np. obtarł sobie policzek kiedy był sam w pokoju i zapytany odpowiedział „upadłem, krzesło”. Mało stylistycznie ale ważne, że odpowiedział co faktycznie go spotkało. 

Tylko znowu zaczęły się pobudki na szczęście krótkie i bez awantur. Może coś na to zaradzi, kołdra obciążeniowa, którą zamówiła babcia „Bonia”.

10.04.2020 r.

Na zbliżające się wielkimi krokami święta Wielkiej Nocy życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i dużo pozytywnego myślenia bo ten czas  na pewno będą wyjątkowy. 

05.04.2020 r.

Szok i niedowierzanie jak Wojtek znosi izolację. Trzeci tydzień zamknięty w domu a dziecko anioł. Fajnie zaczął kojarzyć, np. telefon w sprawie recept a Wojtas podsłuchał i mówi „nie chce do przychodni”. Chętnie odrabia zadane lekcje, sam próbuje nas angażować do swoich zabaw i oprócz miliona powtórzeń „jak będę grzeczny, jedziemy do babci” to zachowanie bez zastrzeżeń. Jeszcze długa droga do wolności ale mamy nadzieję, że jakoś to wszyscy zniesiemy dobrze a przede wszystkim zdrowo czego Wam i sobie życzymy!

I na koniec drobny apel (gdyby ktoś nie zrozumiał #zostańwdomu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.