Czerwiec ’22

30.06.2022 r.

Uwaga, informacja z ostatniej chwili … Wojtek cudownie ozdrowiał. Po co były te wszystkie modły, prośby, marzenia i nadzieje. Wystarczyło złożyć wcześniej wniosek o orzeczenie o niepełnosprawności. Właśnie otrzymaliśmy z komisji dokumenty, że Wojtek jest zdrowy i nie potrzebuje stałej opieki. Może sobie jeździć do szkoły, zostawać sam w domu i być niezależny. Nie ważne, że nie umie pisać, czytać, nie zna się na zegarku, kalendarzu i przechodzi na czerwonym świetle. Za to uprasuje sobie koszulkę, mamy nadzieję tylko, że wyłączy żelazko bo inaczej będzie trzeba jechać do Decathlon’u po namiot. Nie wiem śmiać się, płakać czy kląć? Składamy odwołanie od decyzji szanownej komisji bo wszyscy specjaliści, pod których kontrolą jest Wojtek mówią, że nigdy nie będzie zdolny do samodzielnej egzystencji pomimo postępów, które czyni.

Każdy mały krok nas uskrzydla i chwalimy się tutaj o postępach Wojtka ale zawsze z tyłu głowy jest powyższa diagnoza.

P.S. Tym razem nie było lokowania produktu 🙂

25.06.2022 r.

Kolejny rok szkolny za nami i pewnie na początku Wojtek będzie tęsknił za szkołą ale szybko się wdroży w wakacyjny rytm i zacznie odliczać czas do wyjazdu nad morze.

Dobrze by było gdyby też przestawił się na późniejsze pobudki, bo jak na razie godzina 6 i po spaniu. Skowronek jeden …

W zachowaniu nic się nie zmieniło, nadal spokój, przesypiane noce i chęć pomocy w domowych obowiązkach, więc oby tak dalej.

Niestety Wojtas się przeziębił po basenowych wygłupach w ledwo wlanej, zimnej wodzie ale jak to mówią … katar leczony trwa tydzień nieleczony 7 dni więc za chwilę będzie zdrowy 😉 

Wszystkim dzieciakom życzymy udanych, pełnych atrakcji i słonecznych wakacji.

Do zobaczenia wkrótce 🙂

P.S. Zdjęcie przystojniaka z zakończenia roku szkolnego

Zdjęcie zawiera lokowanie produktu – bukiet z Kwiaciarni EWA 🙂 

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.