Wrzesień

06.09.2022 r.

Po odwołaniu się do Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o Niepełnosprawności mamy „wyrok”, zaocznie Wojtek został zakwalifikowany do osób z niepełnosprawnością znaczną. Czasowo więc za 2,5 roku powtórka z rozrywki. Oczywiście nie jest to radosna nowina z wiadomych względów ale przynajmniej trochę ułatwia to nasze niełatwe życie.

To tak ze spraw bieżących a ze spraw przeszłych to kilka słów o wakacjach.

W tym roku Wojtek odwiedził morze i góry. Nad morzem pogoda w sam raz na wypoczynek, fale duże więc wszyscy zadowoleni. Problemów wychowawczych nie zanotowano 🙂 Wszystko w najlepszym porządku. W górach spędziliśmy tyko 4 dni ale niestety pogoda była w kratkę. Na szczęście pojechaliśmy w tym samym składzie więc nudów nie było.

Aż dziwne, że facio z autyzmem tak bardzo lubi podróżować, sypiać w nieswoim łóżku, jadać po restauracjach i przeciskać się w morzu głów 🙂

A teraz trochę teraźniejszości.

Powrót do szkoły odbył się bezboleśnie. Jak zwykle Wojtas zadowolony, że będą koledzy i koleżanki oraz Pani Marta 🙂 Będzie teraz więcej pracy nad sobą co Wojtkowi się przyda. Idzie powoli, swoim tempem, do przodu i co prawda samodzielny nigdy nie będzie jak chciała komisja ale walczymy dalej o to aby mógł żyć jak każdy z nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.